Кошик
481 відгук
Інтернет магазин «Miren»
+380 (97) 695-65-42

Політика конфіденційності

Використання та мета обробки Даних

При оформленні замовлення на сайті miren.in.ua (далі – Сайт) Користувач вказує ПІБ, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, адресу доставки товару і тим самим погоджується на використання зазначеної інформації, її обробку та зберігання Компанією «Miren». Ми використовуємо цю інформацію виключно для виконання своїх зобов'язань перед вами.

Користувальницькі повідомлення – коли ви надсилаєте нам повідомлення (електронною поштою або іншим способом), ми можемо зберігати для обробки запитів, відповіді на запитання та подальшого вдосконалення нашої служби клієнтської підтримки. При надсиланні або отриманні SMS ми можемо збирати та зберігати наступну інформацію: номер телефону, зміст повідомлення, дату і час передачі. Для зв'язку з вами з питань нашої роботи може використовуватися ваша адреса електронної пошти та номер контактного телефону.

Компанія не несе відповідальності за достовірність зазначених Користувачем даних на Сайті та їх відповідність документам про ідентифікацію особи.

Розсилки та інформаційні повідомлення:

  • При зверненні до нас будь-яким способом чи оформленні замовлення на Сайті ви даєте згоду на отримання від нас розсилок рекламно-інформаційного характеру. Зазначені розсилки містять інформацію про майбутні акції та інші заходи Сайту (не частіше ніж один раз на місяць)

    Ви можете відписатися від розсилки будь-якої миті будь-яким зручним для вас способом.

  • Розсилки надходять у вигляді листа на електронну адресу та/або короткого повідомлення у месенджер (Viber, Telegram) на номер телефону, зазначені вами при оформленні замовлення.

Захист інформації

Ми не передаємо вашу особисту інформацію Користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов'язаним з діяльністю Компанії «Miren». Виняток становлять постачальники і компанії, які здійснюють доставку замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner